• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Електронні петиції в Україні: досягнення і проблеми дворічного досвіду
  • Ринок електромобілів в Україні: становлення та перспективи
  • ХVII Мiжнародний фiнансовий форум

Cоціальні медіа

Cоціальні медіа

Соціальні медіа значно розширюють технічні можливості для роботи вчених. Водночас мають рацію дослідники, які вказують на ряд проблем і бар’єрів, що виникають при цьому в науковців. Докладніше про мережеві технології у сфері науки у новому випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 7.

Зміни у Twitter

Зміни у Twitter

Соціальна мережа Twitter поділилася своїми планами на майбутнє. Серед них: розширення функціональності приватних повідомлень, можливість запису відео в режимі реального часу, відбір найкращих твітів під час вашої відсутності в мережі, створення більшої кількості автономних додатків тощо. Детальніше у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 22.

Ядерна енергетика

Ядерна енергетика

НАН України вважає за доцільне запропонувати НАЕК «Енергоатом» продовжити науково-технічне співробітництво, оновити перелік першочергових робіт НАН України для забезпечення стабільного функціонування діючих енергоблоків АЕС України та передбачити заходи з активнішого залучення академічних установ до вирішення проблем розвитку ядерно-енергетичного комплексу України. Докладніше про пропозиції вітчизняних учених щодо забезпечення безпечного функціонування ядерної енергетики країни, підвищення її економічної ефективності у новому випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 7.

Випуск 8

Ініціативи Президента України Петра Порошенка (шляхи реформування)

У випуску 8 за 21−27 листопада 2014 р. читайте:

Уряд схвалив дорожню карту з імплементації законодавства ЄС у сфері енергоефективності;

Президент обговорив з керівництвом ЄБРР фінансування реформ в Україні;

Влада планує впровадити систему обов’язкового медстрахування;

Уряд підготував законопроект про реформування державної служби;

Судова система України потребує реформування

Судова система України потребує реформування

Президент України Петро Порошенко доручив прискорити проведення судової реформи як пріоритетної. Для цього була створена робоча група, яка повинна прискорити розгляд судової реформи Верховною Радою України. Крім того, Президент створив Національну раду реформ як спеціальний консультаційний орган при Президентові з питань впровадження в Україні єдиної державної політики реформ. Детальніше про проведення судової реформи та думки з цього приводу експертів в матеріалі С. Горової.