• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Бібліотека в інформаційному суспільстві
  • Ринок електромобілів в Україні: становлення та перспективи
  • Кількість користувачів соціальних мереж сягнула 3 млрд

Імовірні сценарії

Імовірні сценарії

Незважаючи на перемир’я, ситуація на Донбасі залишається напруженою і є об’єктом пильної уваги вітчизняних і зарубіжних політиків, експертів, громадськості. Чи вдасться втримати мир? Наскільки реальним є сценарій залучення миротворчого контингенту? Які варіанти розвитку подій розглядаються експертним середовищем?  Відповіді на ці та інші питання узагальнювала Н. Тарасенко – дізнавайтесь з аналітичного матеріалу «Сценарії завершення війни на Донбасі очима експертів» у № 16 «Резонансу» (Початок. Завершення в наступному випуску 5.03.2015).

Нагнітання паніки

Нагнітання паніки

Російська пропагандистська машина активно втручається в будь-які невдачі суспільного та економічного життя в Україні, розкручуючи теми поразок та близького кінця в соціальних мережах. Останнім часом фейкові акаунти в соцмережах, що мають ознаки бот-мережі, почали розкручувати тему фінансового Майдану. Також помітна активність ботів Кремля з приводу падіння курсу гривні. Детальніше про цю та інші новини читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 4.

Інформаційне протистояння

Міністерство інформаційної політики запустило сайт під назвою «Інформаційні війська України», який закликає волонтерів долучатися до інформаційної боротьби. Детальніше про те, як можна допомогти державі на “інформаційному полі бою” читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 4.

«Зарплатна» реформа

«Зарплатна» реформаНаприкінці грудня 2014 р. Президент України П. Порошенко підписав Закон №77-VIII «Про внесення змін у деякі законодавчі акти України щодо реформування загальнообов’язкового державного соціального страхування та легалізацію фонду оплати праці». Які перспективи запровадження даних змін, та які проблеми спіткали підприємства вже сьогодні в метеріалі О. Кривецького «Зарплатна» реформа: проблеми дієвості» «Громадська думка» № 3 (85).

Круглий стіл «Мова і культура»

На відзначення Міжнародного дня рідної мови в Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського відбувся круглий стіл «Мова і культура»На відзначення Міжнародного дня рідної мови в Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського відбувся круглий стіл «Мова і культура», організований бібліотекою спільно з Українським мовно-інформаційним фондом НАН України.